Українська ведуча Катя Осадча – багатодітна матуся, адже окрім синів від Юрія Горбунова також виховує сина Іллю від першого шлюбу. Юнак поїхав на навчання до Сполучених Штатів.

Цікаво Юрій Горбунов показав, як провів вечір зі старшим сином: миловидне фото

Ким стане найстарший син Осадчої

Шоумен Юрій Горбунов розповів про старшого сина. За його словами, Ілля після завершення навчання стане програмістом.

Я б хотів, щоб він повернувся на батьківщину. Коли люди отримують освіту за кордоном, треба, щоб вони поверталися додому і будували державу,
– підкреслив ведучий.

Юрій Горбунов також відповів на запитання, чи може Ілля стати співаком. Адже на дні народженні шоумена юнак заспівав кілька пісень під власний акомпанемент гітари, а згодом до нього приєдналась Настя Каменських.

Телеведучий поділився, що Ілля не планував йти у шоу-бізнес й працювати з зірковою матусею. Однак його плани цілком можуть змінитися.


Катя Осадча з сином Іллею / Фото з інстаграму Каті Осадчої

Зазначимо, цьогоріч Катя Осадча мало не вперше показала обличчя свого сина від першого шлюбу. Вона поділилась фото з Іллею з випускного вечора та захопила схожістю з сином. У червні хлопець закінчив міжнародну школу Kyiv International School.

Вже через кілька місяців телезірка похвалилась успіхами старшого сина. Вона поділилась, що Ілля вступив до Мерілендського університету, що в передмісті Вашингтона. За словами його дідуся, юнак здійснив свою мрію.