Схоже, проєкт Wellboy буде жити! Після розриву з Юрієм Бардашем 22-річний Антон Вельбой не залишився ні з чим, за нього взявся саундпродюсер, режисер його кліпів і співавтор пісень Євген Тріплов. Ба більше, він не тільки заявив, що буде займатися юнаком і надалі, а й засудив Бардаша за толерування війни.

Гаряча тема Wellboy припинив співпрацю з Юрієм Бардашем, який пересиджує війну в Грузії

Саундпродюсер Wellboy звернувся до мовчуна Юрія Бардаша

"Останнім часом мені скидають скріни сторіс Юри Бардаша і питають: "А що там Юра?" Я не знаю, що там Юра", – емоційно заявив Євген Тріплов.

Думаю, що кожен український культурний діяч повинен сказати свою позицію, тому що стояти осторонь цього лиха – неможливо… Або Юра відкрито підтримує Україну і засуджує агресію РФ, або виходить з проєкту, а проєкт Wellboy повинен продовжити існування,
– закинув він Бардашу.

Євген Тріплов з Юрієм Бардашем, Wellboy та Монатіком / Фото з інстаграму саундпродюсера

Крім того, Євген Тріплов додав, що не розуміє людей, які намагаються зберігати нейтралітет під час війни, бо поки вони мовчать, його дитина народжується в бомбосховищі, а побратими гинуть у гарячих точках. Музикант зізнався, що через це перестав спілкуватися з родичами з Росії, тому, схоже, Бардаш наступний.

"З першого дня війни моя позиція незмінна: я вважаю росіян конченими фашистами. Я бажаю смерті кожному окупантові, який прийшов на нашу рідну українську землю… Я побував у багатьох деокупованих містах і селищах, включаючи Бородянку, Ірпінь, Гостомель, Бучу, тому я ніколи не пробачу те лихо, яке спричинила російська армія моєму народові. Для себе я прийняв рішення, що не співпрацюватиму з росіянами", – чітко висловився саундпродюсер Wellboy та пообіцяв розвивати українську культуру.

Ба більше, він оголосив, що скоро в його підопічного відбудеться реліз нового треку "Ворогів на ножі".

Примітно, що Wellboy та Євгена Тріплова підтримав чи не весь зірковий бомонд: Даша Астаф'єва, Alekseev, Віра Кекелія, Даша Трегубова, Руслан Сенічкін, Олександр Чемеров та інші.

Яка репутація в Юрія Бардаша

  • У грудні 2019 року в російського блогера Юрія Дудя вийшов випуск з Юрієм Бардашем. У своєму першому за 6 років інтерв'ю артист заявив, що війна на його рідному Донбасі розпочалася через "максимальне свавілля" в Україні та утиски російськомовних.
  • За кілька днів після цього Юрій Бардаш опинився у списку "Миротворця" за "антиукраїнську пропаганду, маніпулювання суспільно значущою інформацією".
  • Уже в жовтні 2021 року, під час розквіту проєкту Wellboy, продюсер зізнався, що після скандалу "почав шукати українство в собі, спрямував себе у бік вивчення українства".
  • Бардаш шукав, однак, мабуть, не знайшов, адже під час повномасштабної війни він відсиджується у Грузії й не засуджує Росію за війну в Україні.