Цьогоріч легендарному гурту The Hardkiss виповнилося 10 років. За цей час музиканти на чолі з фронтвумен Юлією Саніною презентували 4 студійних альбоми, понад 50 пісень. 30 кліпів, а також 9 сольних sold out шоу в Києві.

Радимо прочитати TAYANNA святкує день народження: пісні, які принесли їй популярність

Еволюція гурту The Hardkiss

З нагоди 10-річчя гурту Юлія Саніна вирішила пригадати, як змінювалась група упродовж всього часу. Суттєвих змін зазнали образи учасників, а також склад The Hardkiss. Солістка подякувала усім причетним за кожен вклад в історію.

Еволюція The Hardkiss / Фото з інстаграму гурту

Зазначимо, що перед річницею гурт The Hardkiss випустив четвертий студійний альбом "Жива і не залізна", над яким працював 2 роки. Загалом у платівку увійшло 10 пісень.

Реакція мережі

Прихильники колективу поділилися враженнями від яскравих архівних фото. Вони також розповіли, коли дізналися про The Hardkiss:

  • "Я одна в далекому 2013 році думала, що це закордонний гурт? Не могла повірити що в Україні народилася така якісна музика";
  • "Я щаслива, що виросла на вашій музиці";
  • "Досі не розумію, як таке сталось, що така чудова команда з'єдналася, і вийшов такий легендарний гурт";
  • "Я вас почула у 2015 в рекламі на дзеркальній стіні Stones, думала, що це американська або європейська група, була приємно здивована, що ви українська група";
  • "Любимо, тішусь, що почула вас і залишилась з вами навічно";
  • "Ви просто найкращі! Обожнюю Вас з 2014 року. Коли на премії Yuna отримали звання відкриття року. Зараз, з кожною новою піснею, з кожним хітом, кліпом, я все більше і більше фанатію від Вашої творчості!";
  • "Найкращі!!! Легенда української культури. Назавжди в сердечку".

Текст публікації Юлії Саніної

Гурт – живий організм.

Він росте, розвивається, змінюється його склад та звучання. Кожен з музикантів вносив у The Hardkiss щось своє. Ми з Валом вдячні усім, хто пройшов з нами цей шлях: Макс Пономарчук, Кирило Цуканов, Поль Солонар, Віталій Оніскевич, Роман Скоробагатько, Дмитро Смотров, Клим Лисюк, Євген Кібелєв.