Лідер Kalush Orchestra завжди з'являється на людях у рожевій панамі від Ellesse – італійського бренду спортивного преміум одягу. Мало хто бачив його без цього аксесуару, тож коли Олег Псюк хоче залишитися непоміченим, просто виходить на люди без нього.

Читайте наш ексклюзив Вигравали не заради кубку, а миру: реакція директора Kalush Orchestra на перенесення Євробачення

Олега Псюка не впізнають без панами

Його не впізнають на вулиці без панами, ніхто. Він вдіне шорти, вдіне шльопки, кепку, і його ніхто не впізнає. Це дуже круто, але тільки одягається панама, і все,
– зізналася Олександра.

Ба більше, вона сама не впізнала репера без панами, коли вперше зустрілася з ним. Тоді він був у сірій зимовій шапці, і дівчина ледь не сплутала його з Джонні Дивним – бек-вокалістом, якого перед Євробаченням-2022 змінили на фронтмена гурту "Сальто назад" Сашу Таба.

"Я його не впізнала без панами в нашу першу зустріч. Я не зрозуміла, що то він. Вони стояли вдвох – Олег і Джон. Я думаю: "Точно не Джон, ну взагалі не похожий. Значить то Олег". Просто він був інакшим, це була інакша людина", – пригадала кохана Псюка. І додала, що без панами він подобається їй ще більше.

Лідер Kalush Олег Псюк з дівчиною Олександрою

Лідер Kalush Олег Псюк з дівчиною Олександрою / Фото з інстаграму Білобров

Що відомо про стосунки лідера Kalush Orchestra

  • Перше побачення Олега Псюка та Олександри Білобров відбулося 1 березня 2021 року в Києві, а вже за два тижні він повіз її в Калуш знайомити з батьками.
  • В одному з інтерв'ю репер зізнався, що закохався в Сашу через простоту: "Вона досить проста, але вона та, якій я можу довірити будь-що. Підтримка, що дуже важливо для чоловіка. Допомогає в усьому, навіть в робочих справах. Без шкідливих звичок. Файна дівчина. Моя мала, Білоброва".
  • Про те, чи планує весілля з коханою Олег Псюк не розповідає, каже: "Особисте життя на те й особисте, щоб планувати його вдвох. Стежте за інстаграмом".