Суспільний мовник розпочав Національний відбір на Євробачення-2024. Музичним продюсером конкурсу став Дмитро Шуров (Pianoбой).

Дивіться також "Це дивовижно": мережу розчулив англомовний кавер хіта "Обійми" від американця Елліса Голла

Нацвідбір розпочато

Артисти можуть подати свої заявки на сайті eurovision.ua з 30 серпня по 22 жовтня. Фінал Національного відбору очікується в лютому, членів журі оберуть глядачі. Продюсер відбору звернувся до українських музикантів.

У вас є майже вісім тижнів, щоб створити власну пісню перемоги. Пісню року, яка представить Україну на глобальній міжнародній арені, порве всі чарти та виборе перше місце на цьогорічному Євробаченні. Я дуже чекаю на ваші пісні, ваш талант і заряд енергії зараз дуже потрібні нашій країні,
– заявив Дмитро Шуров.

До правил Нацвідбору додались зміни – одного з фіналістів зможуть обрати глядачі шляхом голосування.

"Цього року фіналістів Нацвідбору обиратиму не тільки я. Поміж учасників лонглиста, на яких мені не вистачить місця в списку фіналістів, — а це мій найбільший біль минулого року, – буде проведене голосування. Глядачі оберуть свого фаворита, який отримає шанс позмагатися за перемогу у фіналі".


Нацвідбір стартує / Фото з інстаграму Суспільного

Умови участі у Нацвідборі

  • Учасниками відбору можуть стати артисти віком від 16 років та гурти, у складі яких не більше 6 музикантів.
  • Хронометраж поданої пісні не має перевищувати 3 хвилин. Трек повинен бути оригінальним, він не має бути оприлюдненим чи звучати на концертах до відбору.
  • Кількість подання пісень – не обмежується, можна подавати демоверсії.
  • Список фіналістів Нацвідбору складатиметься з 10 учасників, яких оберуть до 20 листопада. До 29 грудня глядачі матимуть можливість обрати ще одного фіналіста зі списку лонг-листа.

Що вже відомо про Євробачення-2024

Музичний конкурс пройде у Швеції, адже цього року перемогла шведська зірка Лорін. Організатори обрали місто – все відбуватиметься у чарівному Мальме.

Дати Євробачення такі:

  • ​перший півфінал пройде 7 травня,
  • другий півфінал – 9 травня,
  • грандіозний фінал відбудеться 11 травня.