Наступної середи, 26 квітня, британське королівське подружжя приїде у Ліверпуль на арену M&S Bank – головну сцену Євробачення-2023. Чарльз III символічно увімкне світло, щоб презентувати місце проведення музичного конкурсу.

Дивіться також Букмекери оновили прогнози щодо Євробачення-2023: на якому місці Україна

Чарльз III запалить вогні на сцені Євробачення-2023

Чарльз III та Камілла не тільки запалять вогні, але й зустрінуться з ведучими – представниками Британії Мей Мюллер, Ханною Ведінгем.

Подружжя матиме змогу зустрітися ще й з українською ведучою – Юлією Саніною. Додамо, що за словами організаторів, сцена конкурсу має передати враження, наче Євробачення "розкриває обійми Україні".


Сцена Євробачення-2023 / Фото з інстаграму Суспільного

Також король і королева-консорт відвідають Центральну бібліотеку Ліверпуля, щоб відзначити побратимство з першою публічною бібліотекою в Україні – Одеською національною науковою бібліотекою.

Останні новини про Євробачення-2023

  • Стало відомо, які українські зірки співатимуть на конкурсі у Ліверпулі. Зокрема, у півфіналі заспівають Alyosha, Марія Яремчук, OTOY та Злата Дзюнька, а в гранд-фіналі звучатимуть Kalush Orchestra, Вєрка Сердючка, Джамала, Тіна Кароль і Go_A.
  • Музику до кожної з відеовізитівок країн-учасниць Євробачення-2023 написав український співак і композитор Дмитро Шуров. Чимало локацій у роликах будуть пов'язані з Україною або Великою Британією.
  • Британська креативна компанія Aurora за підтримки МКІП започаткувала флешмоб на підтримку України. Метою є створити найбільший флешмоб у Британії та зібрати кошти для українських дітей через донат на War Child.