За вихід у гранд-фінал у другому півфіналі Євробачення-2023 борються одразу 16 учасників. Теодор Андрей з Румунії виступив третім. Букмекери не ставлять на його перемогу, він ледь не останній у прогнозах, однак юнака є за що відзначити.

Не пропустіть Дивимось Євробачення-2023 разом: онлайн-трансляція другого півфіналу конкурсу

Учасник з Румунії відзначився антивоєнною заявою

На Євробачення-2023 представник Румунії приїхав з піснею DGT (Off and On). Вона написана румунською та англійською мовами. У композиції історія кохання, в якій розум вступає у протиріччя з інстинктом, а далі відбувається дуель пристрасті та безпеки.

"Пісня про кохання, яке стає залежністю зі своїми добрими та поганими сторонами, а також задоволення від кохання", – коментував сам співак. На національному відборі Теодор Андрей відзначився театральною постановкою – наприкінці виступу зірвав з себе сорочку, а на тілі був напис "Make Love No War". У Ліверпулі єврофани цього не побачили, але почули.

Кохайтеся, а не воюйте,
– вигукнув Теодор Андрей після виступу.

  • Нагадаємо, у Хорватії теж антивоєнний меседж на Євробаченні-2023. У першому півфіналі гурт Let 3 порвав зал піснею про "підлого психопата". Чоловіки вийшли на сцену з муляжами ракет, а до кінця номера залишилися в самих трусах.
  • До речі, учасники з Хорватії також "проїхалися" містами України на тракторі, про який співають у конкурсній композиції. Вони нібито відвідали Харків, Маріуполь і Київ, щоб привернути увагу до викрадення Росією українських дітей.