Вагітну Євгенію Емеральд часто критикують за піар і бажання пробратися в шоу-бізнею, але знаменитості самі зав'язують дружбу з нею. Як-от Леся Нікітюк.

До теми Сидить в тилу і нападає на вагітну, – снайперка Емеральд поконфліктувала з охоронцем

Снайперка Емеральд про дружбу з Лесею Нікітюк

Снайперка пригадала, як в одному з випусків тревел-шоу "LeМаршрутка" вчила телеведучу стріляти. Тож захопилася не тільки її патріотизмом та енергією, а й потенціалом "знищувати кацапів".

Леся – це моя любов. Це такий світлячок, це дівчинка-енергія, яка теж дуже багато допомагає. Максимальна наша патріотка, ми дуже багато з нею сміємось. Я її обожнюю. Я вчила її стріляти, і в неї всі шанси, щоб знищувати кацапів. Вона дуже добре стріляє. Я навіть позивний їй вигадала – Кобра,
– пожартувала Євгенія Емеральд.

Євгенія Емеральд з Лесею Нікітюк / Фото з інстаграму телеведучої

Крім того, снайперка Жанна д'Арк тепло відгукується про Тіну Кароль. Співачка радиться з нею з приводу допомоги ЗСУ, але подругою вона її не вважає.

"У нас з Тіною чудові стосунки. Ми познайомилися – Тіна запропонувала свою дружбу, а я погодилася. Дуже часто ми спілкуємося щодо допомоги, бо Тіна постійно допомагає, консультується, що саме потрібно на фронт. Я підтримала її проєкт, колекцію одягу. Була дуже гарна фотосесія. Вона хороша знайома, подруг у мене мало – дві або три", – поділилася Євгенія Емеральд.

  • Нагадаємо, після весілля на передовій Тіна Кароль написала Євгенії Емеральд і запропонувала жіночу дружбу. Співачка ніби захоплюється такими жінками, а їхню історію кохання з Євгеном розповіла на одному зі своїх концертів.
  • Крім того, у лютому Євгенія Емеральд знялася у вбранні з колекції Тіни Кароль та бренду One by One – сукнях, кардиганах і колготах з написами ЗСУ. Частина грошей з кожної придбаної речі йде на термобілизну для військових дівчат на фронті.