Євген Ковтуненко приїхав на фестиваль за запрошенням одного зі спонсорів – Borjomi. Чоловік зізнався, що вперше на такому заході, проте йому дуже сподобалося. В особистому блозі в інстаграмі Євген ділився найяскравішими моментами з Leopolis Jazz Fest, а в ексклюзивному коментарі для Showbiz 24 відповів на декілька цікавих запитань.

Цікаво! Leopolis Jazz Fest 2021: феєричне закриття ювілейного фестивалю та Джамала на сцені

Напередодні завершальних концертів цьогорічного фестивалю прибиральниця в готелі викинула пропускний браслет Євгена Ковтуненка. Проте чоловік не засмутився. Він придбав новий квиток, адже взагалі не хотів пропускати ще 2 виступи неперевершених музикантів.

Євген Ковтуненко про Leopolis Jazz Fest

Юрист поділився, що він інколи слухає 2 радіостанції, які транслюють джазову музику, проте йому подобається не все.

У мене немає улюблених артистів, але вперше приїхавши сюди і слухаючи цю музику наживо, я зрозумів, що це неабияке задоволення,
– розповів Євген.

Дивіться також Осадча, Горбунов та KAZKA: зірки на фестивалі Leopolis Jazz Fest 2021

Ковтуненко додав, що найбільше на Leopolis Jazz Fest йому припали до душі драйвові концерти. Він не дуже любить романтичну музику, тому такі виступи сподобалися менше.

Ми поспілкувалися з Євгеном після концерту Pianoбой, від якого він був в захваті: "Я не знав, що сьогодні виступатиме Pianoбой, бо не подивився програму останнього дня. Взагалі в цей час мав бути в Києві, але вчора вирішив залишитися. Був приємно здивований, коли почув гру Дмитра Шурова. Дуже круто!".

До теми Pianoбой виступив на сцені Leopolis Jazz Fest 2021: фото та відео

Ковтуненко розповів, що у другий день фестивалю він грав діджей-сет в одній з лаундж-зон біля головної сцени імені Едді Рознера. Це була одна з його мрій, тому Євген неабияк задоволений.

Я скомпонував попмузику з джазом. Почав свій діджей-сет саме в ритмі фестивалю,
– зізнався чоловік.

Євген Ковтуненко про Львів

Під час цієї мандрівки до стародавнього Львова Євген часто поширював різні фото та відео з центральної частини міста. Ковтуненко поділився, що проводив вихідні лише на площі Ринок і на території фестивалю.

Там багато ресторанів, які хочу відвідати, зустрічаю знайомих. В мене немає можливості виїхати кудись за площу,
– поділився Ковтуненко.

Також чоловік додав, що у Львові його часто впізнають та просять сфотографуватися: "В Києві такого ажіотажу немає. Я навіть розгублююся трішки".