Ще 2021 року Наталія Татаринцева була учасницею шоу "Україна має талант", а вже на початку лютого 2022-го її оголосили ведучою української версії шоу "Танці. World of Dance". Про кар'єрний стрибок гімнастки розповів її чоловік Євген Кот.

Читайте також Євген Кот назвав свій найбільший гонорар та зізнався, про що зараз мріє

Як дружина Євгена Кота стала ведучою "Танці. World of Dance"

Танцівник зізнався, що хотів бачити Наталію за суддівським столом. Він не посоромився й запропонував продюсерам її кандидатуру на роль членкині журі, але ті обрали дівчину ведучою.

Усі кажуть, що я купив місце. Коли мене запитали, кого можна запросити на роль судді, я запропонував Наталю. Вони подивилися і запропонували роль ведучої,
– заявив Євген Кот.

Він додав, що на проєкті "Танці. World of Dance" зароблятиме більше, ніж Наталія.

Євген Кот з дружиною Наталією

Євген Кот з дружиною Наталією / Фото з інстаграму танцівниці

Не пропустіть "Час дати дорогу молодим": Ілона Гвоздьова відмовилася від чергового танцювального шоу

Що сама Наталія Татаринцева каже про "Танці. World of Dance"

У своєму інстаграмі з 230-тисячами фоловерів Наталія писала, що хотіла б бути не ведучою, а суддею "Танці. World of Dance". Однак залишилась підтримувати танцівників за лаштунками, бо зовсім нещодавно відчувала те саме, що й вони. У будь-якому випадку робота в кадрі була її великою мрією.

Моя мрія спробувати себе в ролі телеведучої здійснюється саме зараз. Зустрічайте мене в новому статусі. Мій крутезний чоловік Євген Кот – суддя проєкту, і він дуже допомагає своєю підтримкою,
– ділилась Наталія.

Дружина Євгена Кота – ведуча шоу

Дружина Євгена Кота – ведуча шоу "Танці. World of Dance" / Фото з інстаграму Наталії