Український співак MELOVIN відверто розповів, що думає про артистів, які "перевзулися" на тлі війни. Мовиться про тих, які весь час працювали у Росії, але вирішили обрати український бік через вторгнення.

Дивіться також Гидко, – MELOVIN засудив українців, які досі спілкуються російською мовою

MELOVIN про артистів, що перевзулися

MELOVIN не впевнений, що таким виконавцям варто довіряти. На його думку, їх треба забути, адже вони можуть "перевзутися" й вдруге.

Що робити з цими артистами? Нічого. Блочити, у бан і забули. Вмерло і перегоріло. Воно не зміниться. Коли кохана людина зрадила один раз, то вона зрадить і другий,
– вважає виконавець.

Серед таких артистів – Світлана Лобода й Віра Брєжнєва, які зараз допомагають Україні. "Я дуже давно колись сказав, що ніколи б не зробив те, що робили вони. Це на їхній совісті. Але я не знаю, як сприйме це народ. Що стосується мене, то я просто артист – пишу музику і займаюся своєю справою".

У мене є пара артистів, з якими я принципово на одній сцені виступати не буду. У мене вже був випадок, коли мене запросили на концерт. Ми завжди з командою запитуємо, хто буде виступає. Коли я почув це прізвище – я сказав ні, навіть на одному городі ср*ти не сяду,
– сказав MELOVIN, але не захотів назвати ім'я.

Інтерв'ю з MELOVIN: дивіться відео онлайн

Хто ще не вірить артистам, які перевзулися

  • Нагадаємо, Світлані Лободі також не вірить і Євген Кошовий. На його думку, артистка повернулась лише тому, що зрозуміла – у Росії їй нічого не світить. Тепер же вона намагається відкупитися через гроші, які витрачає на благодійність.
  • Лідер Kozak System Іван Леньо також не готовий виходити на одну сцену зі Світланою Лободою. Він вважає, що ідентична позиція в інших проукраїнських артистів – Вакарчука, Тополі й інших. Виконавець повірить Лободі лиш тоді, коли вона покаже донати на Ірпінь та усвідомить зло, яке чинила.