Втім, чоловік зауважив, що цілком може прожити на 20 тисяч гривень. Все вищеперелічене стосується лише комфортного життя, яке він собі створив.

Це вас також може зацікавити Не можна одягати прапор України і співати російською, – Приходько засудила Лободу і Брежнєву

Євген Клопотенко розповів про місячні витрати

У новому інтерв'ю кухар підрахував, що зараз витрачає близько 160 тисяч гривень на місяць.

Квартиру я винаймаю, це 20 тисяч гривень. Також я взяв собі водія, щоб встигати робити багато справ і заробляти більше грошей. Але в принципі можу і без нього. Це коштує 30 тисяч гривень. До того ж помічниця-асистентка, щоб я міг працювати, а не шукати, де купити труси чи прибирати вдома. Це ще 30 чи 40 тисяч гривень. Потрібно допомагати батькам, це 20 тисяч гривень. Потрібно щось їсти, це також 20 тисяч. На купівлю одягу ще 40 тисяч. Також бензин. За місяць десь 160 тисяч гривень виходить, але взагалі я можу жити й на 20,
— зізнався кулінар.

Втім, за словами Євгена, він до 28 років жив з батьками, тоді кулінар заробляв шість тисяч гривень і для нього це було цілком нормально.

"Я можу і без грошей спробувати прожити або на 10 тисяч, оскільки маю змогу харчуватися у своїх ресторанах, а одягу ще на два роки вистачить", — додав Клопотенко.

Інтерв'ю з Євгеном Клопотенком: дивіться відео онлайн

Скільки грошей інші українські зірки витрачають на місяць

  • Ксенія Мішина підрахували, що це орієнтовно 70-80 тисяч гривень. Проте в акторки великі фінансові амбіції – щонайменше будинок і яхта.
  • Женя Кот з "Танців з зірками" та його дружина зізналися, що не рахують свої місячні витрати, однак припускають, що "вписуються" у 36 тисяч гривень.
  • Телеведучий Анатолій Анатоліч розповів, що утримує всю родину – трьох доньок, двох матерів. Окрім того, у шоумена дві собаки. Загалом його витрати на сім'ю у місяць: 100 – 120 тисяч гривень.
  • Раніше дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова зізнавалась, що заробляє на своєму блозі в місяць 150 – 200 тисяч гривень, тоді як її чоловік має ще більшу зарплатню.