Співачка переконана, що репутацію обнулити не можна. І будь-які вчинки, чи слова, також не можна стерти. Тож люди все одно пам'ятатимуть про ті, чи інші дії артистів.

Вас може зацікавити Після масованої ракетної атаки Одеси: Регіна Тодоренко вийшла на зв'язок з підписниками

Ната Жижченко про артистів, які "перевзулися"

Співачка не вважає себе суддею, тож не може точно сказати, чи можна пробачати артистам, які спершу підтримували Росію, а згодом змінили свою позицію. Втім, за словами виконавиці, час завжди розставляє все по своїх місцях.

Я вірю в те, що репутацію обнулити не можна. І стерти не можна ані вчинки, ані слова. Вони вже закарбовані. Але є також і робота над помилками. Вона ж існує для чогось. Втім, я не суддя, щоб казати, чи можна пробачати, чи ні,
— зазначила артистка.

Ната додала, що, на її думку, найгірше – це мовчати. Тож таке точно не можна пробачати.

Що українські співаки думають про артистів, які "перевзулися"

  • MELOVIN не впевнений, що таким виконавцям варто довіряти. На його думку, їх треба забути, адже вони можуть "перевзутися" й вдруге.
  • Лідер Kozak System Іван Леньо заявив, що не готовий виходити на одну сцену зі Світланою Лободою та іншими схожими виконавцями. Він переконаний, що така ж позиція є й в інших проукраїнських артистів – Вакарчука, Тополі тощо.
  • Світлана Тарабарова ж навпаки обирає підтримувати їх, а не засуджувати. Вона вважає таких артистів "ситуативними союзниками".