Російські війська продовжують перебувати біля кордонів України. Наразі невідомо, як ситуація розгортатиметься далі, тому серед українців є різні настрої. Акторка Ірма Вітовська боротиметься за інтереси своєї держави.

Дивіться також Моя країна чинитиме опір, – Світлана Тарабарова сказала, як діятиме у разі вторгнення Росії

Ірма Вітовська про можливе вторгнення Росії

Акторка зізналася, відколи почала їздити на Донбас, включатися в комунікацію з військовими, то для себе зрозуміла, що варіанти її у разі загострення ситуації дій можуть бути різними.

Якщо раптом Росія вторгнеться в Україну, то в Ірми є чотири сценарії, за якими вона може діяти. Вона може бути корисною у тактичній медицині, працювати як людина мистецтва, це теж певний супротив, реабілітація.

І четверте – це навіть можливість загинути,
– розповіла Ірма.

Ірма Вітовська про дії Сніжани Єгорової

Нещодавно Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Володимира Путіна. Така заява приголомшила Ірму Вітовську. Колись вони були близькими подругами, однак, коли Єгорова почала підтримувати вождя країни-агресорки та його погляди, дружба між жінками закінчилася.

Війська Росії біля кордонів України

  • Біля українських кордонів наразі розташовані 140 тисяч російських військових.
  • Міністр оборони України Олексій Резніков запевняє, що серед них немає ударних груп, тому поки що країна-агресорка не нападатиме.
  • ЗМІ повідомляють, що деякі російські посадовці та військові мають сумніви щодо нападу на Україну. Вони вважають, що це буде набагато складніше реалізувати, ніж вважає Путін.
  • Згідно з останніми даними супутників Capella Space на військовій базі Росії в Єльні у 2022 році менше ворожої техніки, ніж у 2021 році.