Відома телеведуча та акторка Сніжана Єгорова вкотре продемонструвала проросійську позицію. Вона опублікувала новий допис, у якому підтримала Володимира Путіна.

Дивіться також "Пісні хай Путіну співає": Наташа Корольова лютує через заборону в'їзду до Литви

Сніжана Єгорова підтримала Путіна

Ведуча опублікувала ролик з прокремлівського ютуб-каналу про Путіна. Вона порадила своїм читачам переглянути відео "як акт екзорцизму" й заявила про підтримку агресора.

Я підтримую Володимира Путіна! І нехай ця таблетка від божевілля очистить ваш мозок від темного боку свідомості! Дивіться, як акт екзорцизму! Якщо не хочете, щоб на пекло перетворився ваш будинок!
– написала Сніжана Єгорова.

Під дописом користувачі фейсбуку порадили Сніжані Єгоровій видалити допис та "закусити й тримати руки подалі від телефону". Щоправда, ці коментарі згодом зникли, вочевидь, ведуча їх видаляє.


Коментарі під дописом Єгорової / Скриншот "Детектору медіа"

Інші скандальні заяви Єгорової

  • Вже не вперше телеведуча дивує різкими проросійськими висловлюваннями. Влітку 2020 року вона цинічно заявила, що українські герої – "рагулі та селюки". Люди, які відстоюють незалежність України, на думку Єгорової, готові покласти своє життя за Батьківщину "через високу суїцидальну готовність".
  • У 2021 році ведуча поглузувала з закону про державну мову. Вона посміялась з жарту про те, що українська начебто потрібна лише тим, хто працює у сфері обслуговування.
  • Кожного разу слова Сніжани Єгорової обурюють користувачів мережі й телезірка отримує чималу хвилю критики у свій бік.