Відомій журналістці Яніні Соколовій не раз приписували романи з іншими публічними особами. Та сама вона відмовляється говорити про особисте життя.

Дивіться також Сергій Жадан після чуток про роман заспівав у дуеті з Христиною Соловій: чуттєві фото

Чому Яніна Соколова приховує бойфренда

Зараз Яніна Соколова перебуває у стосунках з бойфрендом, але наразі не вважає це вдалим об'єктом для розмови. Коли прийде час, вона поділиться особистим.

Кому це цікаво? Я не знаю, просто на даному етапі мені не хотілося б говорити про особисте життя. Я поки що не відчуваю, що цей час настав, з різних причин, з яких саме – не буду говорити. Тим паче зараз війна в країні, а я тут буду розповідати про перипетії свого особистого життя,
– поділилась Яніна.

Журналістка також зізналась, що готова вийти заміж вдруге, але не думала про це детально.

Інтерв'ю з Яніною Соколовою: дивіться відео онлайн

Що відомо про особисте Яніни

  • У листопаді минулого року Яніна Соколова зізналась, що розлучилась з чоловіком Володимиром Литвином. Вона перебувала у шлюбі з банкіром близько 10 років, у них народилося двоє синів.
  • Після цієї заяви журналістка показала фото з вечері з Андрієм Хливнюком. Мережею розлетілось це фото та пішли чутки, начебто у зірок роман. Соколова висміяла за це пресу та спростувала плітки.
  • Про роман з Яніною Соколовою висловлювався й Валерій Харчишин. Він зізнавався, що близько дружить з журналісткою, але відмовився казати більше без її присутності.