На час воєнного стану в Україні чоловіки не можуть покидати країну, якщо у них немає іншого громадянства, вони студенти чи багатодітні батьки. Тому Інна з двома дітьми у березні відправилась у Німеччину, а Тимур повернувся у столицю, звідки виїжджав під обстрілами.

До слова Танки і зруйновані будівлі: Тимур Мірошниченко показав наслідки окупації на Житомирській трасі

Щоправда, чоловік вже виїжджав у Польщу за спеціальною процедурою, оскільки був ведучим на масштабному телемарафоні #SaveUkraine, де він та Маша Єфросиніна були ведучими зі сторони України. На тому концерті вдалось зібрати 40 мільйонів гривень для українців.

Інна зізналась, що не знала, чи розповідати про цей концерт варто було підписникам, тому що одразу чекала на хейт у соцмережах.

Місія цього заходу була проста – надати розголос війні в Україні, щоб люди про неї почули по всьому світу. Я розумію, якби люди просто запитали: "А як виїхати чоловіку?", щоб вони зрозуміли механізм або просто із цікавості. Але ні, більшість людей виливала свій хейт, що так не можна, що одні воюють, а інші кудись виїжджають. Хоча я не розумію, яка від нього користь, коли він сидить у Києві не в прямому ефірі на роботі і нічого не робить,
– каже Інна.

Вона додала, що таке практикував не лише Тимур, а й Євген Клопотенко, до прикладу, який теж їздить у Європу з культурною місією.

"Євген Клопотенко теж у Польщі. Тому що це дійсно круто. Ми повинні демонструвати світові це. Бо як би нам не хотілось, самостійно ми не впораємось без підтримки світу", – переконана Інна.

  • Зазначимо, що Тимур Мірошниченко також вів концертну програму на матчі "Динамо" Київ та "Легія" Варшава теж у Польщі, де виступала Саніна, Кароль, Дорофєєва та Павленко.