Українська артистка Юлія Саніна цього року віддала сина до першого класу. Але рішення про його навчання вона прийняла доволі курйозно.

До слова Це зв'язує руки, – Василіса Фролова розповіла про життя в Дубаї, де не можна виходити з прапором

Юлія Саніна розповіла про навчання сина

Лідерка гурту The Hardkiss поділилась, що планувала віддати сина на онлайн-навчання. Але за кілька днів до першого вересня вона свою думку змінила.

Я останньої миті вирішила, що йому буде складно на онлайн-навчанні та буквально за тиждень знайшла йому школу. Весь вересень я закривала переїзд, побутові та навчальні питання своєї дитини й лише тепер змогла заспокоїтися,
– зізналась артистка.

"Для людини, яка звикла все планувати наперед, мій вересень перетворився на казна-що. Але такі вже реалії. Я із завданням впоралася", – додала вона.


Юлія Саніна про сина / Фото з інстаграм-сторіз

Хто з зіркових дітей пішов у перший клас

  • 6-річна донька Арсена Мірзояна та Тоні Матвієнко Ніна пішла до школи ще в липні, до навчального закладу у Великій Британії. Тоня Матвієнко сподівалась, що зможе повернути доньку до України, але плани не здійснилися.
  • 6-річна донька тренерки Аніти Луценко Мія мала піти у перший клас 1 вересня в українську школу. Але через війну Луценко переїхала до Великої Британії – там і навчатиметься дівчинка.
  • Син Тараса та Олени Тополі 6-річний Марк мав піти до першого класу. Але через незнання мови він пішов у садочок.