Після оприлюднення фото з округлим животиком успішна модель Даша Хлистун активно веде особистий блог в інстаграмі та розповідає про перебіг вагітності понад 80-тисячній аудиторії. За кілька тижнів первісток пари з'явиться на світ, пологи заплановані на 21 квітня. Обраниця Макса Михайлюка не приховує, що хоче народити якнайшвидше, адже з кожним днем їй стає все важче.

До теми "Холостяк" Макс Михайлюк оголосив, як назве майбутню доньку

Як кохана Макса Михайлюка почувається перед пологами

Зараз дівчина перебуває на 36 тижні вагітності. Вона вже обрала пологовий будинок і підготувала всі необхідні речі для майбутньої донечки. Модель зізналася, що вони з Максимом Михайлюком планують партнерські пологи, "а там як піде".

Схоже, поки герой "Холостяка" не зовсім готовий бути поряд з коханою під час народження донечки. Проте зараз він мужньо терпить всі примхи обраниці на останніх тижнях вагітності, адже їй складно не лише лежати, а навіть дихати.

Ну привіт 36 тиждень. Уже на фінішній прямій, і мені так хочеться з тобою зустрітися, крихітка. З кожним днем складніше ходити, лежати, тому скиглити я стала більше і частіше. Бідний Макс терпить і мириться з моїм станом,
– поділилася Даша Хлистун.

Що відомо про вагітність дівчини Макса Михайлюка:

  • про майбутнє поповнення закохані оголосили 5 лютого, показавши фото, на яких Даша Хлистун постала з округлим животом.
  • про вагітність модель дізналась випадково й була відверто шокована, а Макса Михайлюка вона ощасливила під час вечері в ресторані.
  • у лютому пара розкрила стать первістка – вони чекають на доньку, яку назвуть Аріана.
  • Даша Хлистун натякнула, що вийшла заміж за Макса Михайлюка. Вони нібито є одне для одного чоловіком і дружиною.