Успішна акторка запевняє: всі в театральному університеті імені Карпенка Карого чули, що 75-річний Володимир Талашко чіпляється до юних дівчат. На щастя, про домагання літнього викладача Поліна Василина знала зі слів інших студенток.

Читайте також Ольга Сумська знімається у фільмі Остапчука: кумедний образ з 90-х

Коли ж у серпні цього року вся Україна заговорила про збочення зірки радянського кіно, дівчина відчула свою провину, бо нібито покривала Талашка.

Мені стало ніяково від того, що я начебто відчула себе співучасницею. Тому що я, як і багато студентів, знала про це. Але мене це не стосувалося, Слава Богу,
– зізналась дівчина.

Поліна Василина

Поліна Василина / Скриншот з відео

Що відомо про секс-скандал з Володимиром Талашком

  • На початку серпня у мережу потрапили історії студенток і абітурієнток театрального університету мені Карпенка-Карого, які стали жертвами сексуальних домагань 75-річного викладача. Упродовж останніх 20 років він запрошував дівчат додому під приводом репетицій, роздягав і пропонував інтим.
  • Успішна журналістка Яніна Соколова підтримала жертв Володимира Талашка й заявила, що він не єдиний розбещувач молодих дівчат у театральному виші. Студенткою вона теж отримувала непристойні пропозиції від викладачів.
  • Сам актор заперечив усі звинувачення – інтимного спілкування зі студентками й абітурієнтками в нього ніби-то не було. У Карпенка-Карого запевнили, що "навіть чуток на таку тему ніколи не чули", однак пообіцяли розслідувати справу.
  • У вересні стало відомо, що серед жертв Володимира Талашка була 17-річна абітурієнтка. Викладач зґвалтував Марію попри те, що роками був другом її сім'ї. Дівчина не буде подавати на нього до суду, бо "не має часу й бажання".