Нещодавно секс-скандал з актором Володимиром Талашком розгорівся з новою силою. Дівчина, яка 14 років тому була абітурієнткою Карпенка-Карого, зізналась, що викладач зґвалтував її.

Важливо Секс-скандал з Талашком: колишня абітурієнтка заявила, що викладач зґвалтував її в 17 років

Чи буде ймовірна жертва зґвалтування подавати до суду

Марія Смирнова-Матрос розповіла, що як 14 років тому не подавала до суду, так і не робитиме цього зараз. Дівчина пояснила своє рішення.

Немає часу і бажання. Моєю метою було оприлюднити ситуацію, щоб попередити тих, хто може з цим зіткнутися. А також я вирішила підтримати тих дівчат, які наважилися розповісти про це,
– розповіла Марія.

Смирнова-Матрос додала, що її батьки знали про жахливу ситуацію. Вони нікому про це не розповідали, бо боялися, що їм не повірять.

"Це було 14 років тому. Всі подібні історії завершувалися тим, що дівчина сама винна. Це виглядало б так, наче я закохалася у викладача та актора, тому й вирішила звернути так на себе увагу", – зауважила дівчина.

Секс-скандал з Талашком: коротко

  • На початку серпня 75-річного відомого актора та викладача Володимира Талашка звинуватили в сексуальних домаганнях до студенток та абітурієнток. У мережі опублікували моторошні історії дівчат з університету, які зіткнулися з неприпустимою поведінкою артиста.
  • З розповідей дівчат відомо, що Талашко понад 20 років запрошує студенток у свою квартиру на "репетиції". Натомість чоловік начебто фотографує дівчат, роздягає їх та пропонує інтим.
  • Сам актор спростував усі звинувачення. Він нібито не пам'ятає, щоб коли-небудь спілкувався зі студентками чи абітурієнтками щодо інтиму.
  • На одну з таких репетицій потрапила Марія Смирнова-Матрос. За її словами, Володимир Талашко був ще й другом сім'ї, але зґвалтував дівчину, коли тій було 17 років.