27-річна Анна Неплях наголосила, що патріотизм у ній не спав, він був завжди. Вона нібито задовго до війни могла переїхати в Лондон, Париж, Швейцарію, на Кіпр і навіть у Москву, але завжди поверталася до Києва, сплачувала податки та підтримувала все українське. Тож дівчині прикро, що їй приписують зраду в час війни.

Цікаво Робота з Зеленським, переїзд з Києва, творчість і волонтерство: інтерв'ю з Наталкою Карпою

Крім того, "Міс Україна Всесвіт 2021" наголосила, що від 24 лютого перевела на благодійність шалену суму – 100 тисяч гривень. Це при тому, що її блогерські заробітки закінчилися.

Сьогодні 50 днів як я не заробляю як блогер. При цьому віддаючи за цей час на допомогу понад 100 тисяч гривень зі своїх же грошей. Якщо я буду продовжувати так само, допомога треба буде мені,
– зізналася Анна Неплях.

Модель поскаржилася, що з початку війни їй "прилітає" за все – за те, що виїхала з Києва і встигла взяти з собою одяг, за російську, від якої не відмовилася в повсякденному житті, за Париж, Балі та російськомовні пісні.

"Мені за цей час "прилетіло" за все що завгодно. Починаючи від того, чому я зараз не чищу картоплю для солдатів, розмовляю російською, поїхала в Європу, й чому в мене є одяг з собою, а не один спортивний костюм, коли люди бігли взагалі без речей. А потім ще й, бідненька, в Парижі їй погано, і поїхала до сонця на Балі. І закінчуючи повним абсурдом типу: "Ти ж слухаєш російські пісні, вали у свою Рашку".

50 днів я чекала дозволу жити життя. Тиждень, місяць, до кінця весни, а може навіть рік… Скільки ви готові прожити в анабіозі? Я більше не можу,
– заявила "Міс Україна Всесвіт 2021".

Вона повідомила, що відсьогодні починає "транслювати життя, щастя, любов, роботу, турботу, допомогу" та забуває про страх, що її засудять. Неплях радить усім українцям вийти з позиції жертви й почати діяти – заради себе, своєї сім'ї та країни.

Анна Неплях відповіла хейтерам / Скриншот з інстаграм-сторіс моделі

Читайте також Міс Україна Всесвіт Анна Неплях з відчаєм звернулась до європейців: "Ми не могли уявити такого"

Кому з зірок шоу-бізу перепало за виїзд з країни

  • Телеведучий Анатолій Анатоліч мусив виправдовуватися за те, що виїхав у Францію з дружиною і трьома дітьми. Він пояснював, що не втік з країни, а виконав свій обов'язок перед сім'єю.
  • Екссолістка "НеАнгелів" Слава Камінська теж відповідала критикам. Вона наголосила, що в Нідерландах їй так само "не солодко".
  • Натомість дружина музиканта Сніжана Бабкіна сама картала себе за виїзд за кордон. Однак вчасно зрозуміла, що "гнобити себе – це шлях в нікуди".