В інтерв'ю французькому телеканалу France 5 дружина президента відповіла, чому не прийняла пропозицію Бріжит Макрон і не переїхала в безпечне місце після 24 лютого. Як з'ясувалося, в Україні Олені Зеленській спокійніше.

До теми Син розповідає усім, що хоче стати солдатом, – Зеленська

Чому Зеленська не виїхала з України

Це було моє зважене рішення. У мене не було бажання покидати Україну. У мене не було бажання бути далеко від Батьківщини і далеко від свого чоловіка. І позаяк навіть коли ми не бачимося тижнями, все одно я відчуваю, що поруч. Я можу надсилати йому свою підтримку,
– з легкою усмішкою заявила Зеленська.

Ба більше, вона вважає, що набагато важче спостерігати за війною, за тим, "що відбувається з твоєю країною, з твоїми людьми здалека".

"Набагато легше емоційно для мене бути саме тут. Я там, де я хочу бути. І я там, де я маю бути. Мені здається, мені від цього спокійніше. Я впевненіше себе почуваю", – роз'яснила перша леді України.

Перша леді про життя в Україні

Останні чотири місяці президентське подружжя Зеленських вражає світ витримкою та холоднокровністю. На думку першої леді, це ті риси, які потрібні зараз кожному українцю, адже всі живуть у страху, ніхто не почувається абсолютно захищеним.

Ми живемо в постійному страху перед бомбами, ракетами, які на нас запускають десятками, сотнями кожного дня… Постійно в стані боротьби, постійно в стані стресу й очікування, на жаль, поганих новин. Але сподіваємося й на хороші новини, тому ми не втрачаємо оптимізму, ми ведемо свою боротьбу,
– поділилася Олена Зеленська.

Нагадаємо, що Зеленських, як і багато українських родин, роз'єднала війна.

  • Війна застала їх вдома. Олена Зеленська прокинулася від дивних звуків за вікном і побачила, що чоловіка поряд уже немає. Він був у сусідній кімнаті, одягнений у костюм і сорочку, і сказав: "Почалося".
  • Дітей – доньку Олександру й сина Кирила – розбудили о 4 ранку та сказали збирати речі. Без сліз тоді не обійшлося, адже вони знали, що батька побачать нескоро.
  • "Він живе на роботі, ми його майже не бачимо. 2,5 місяця ми взагалі не бачились, спілкувались тільки телефоном", – розповідала Зеленська у великому інтерв'ю наприкінці травня.
  • Перші кілька днів повномасштабної війни дружина президента теж була в розпачі, бо не знала, що робити з дітьми, де залишатися.