За 43 роки Ірина Горова була одружена двічі. У 16 вона вийшла заміж за музиканта Юрія Горового, якому народила доньку Настю, а у 23 роки – за репера Потапа. Їхній зірковий шлюб розпався 2014-го, і відтоді особисте життя продюсерка тримає за сімома замками.

Цікаво Син Ірини Горової поділився, які табуйовані теми суспільства не боїться порушувати з мамою

Однак у новому інтерв'ю Маші Єфросиніній Ірина Горова зізналась: щаслива від того, що неодружена. За 20 років у двох шлюбах вона нібито віддала всю енергію, тому зараз наповнюється й живе для себе.

Я абсолютно щаслива, що незаміжня. Я була одружена з 16 до 36 і так багато віддала себе, що ніби келих спорожнів… Зараз я самодостатня щаслива людина,
– наголосила Ірина Горова.

Ірина Горова

Ірина Горова / Фото з інстаграму продюсерки Mozgi Entertainment

При цьому продюсерка Mozgi Entertainment перебуває у стосунках. Вона відмовляється розсекречувати ім'я свого коханого, але зізнається, що він зрілий чоловік. Ірині Горовій нібито "нецікаво з молодими".

За словами бізнесвумен, у них ідеальний союз, де немає місця ані ревнощам, ані нервам. На її думку, такої цілковитої гармонії можна дійти після 40, а не у 20-30 років.

"Я в ідеальних стосунках, про які можна лише мріяти. Це коли за рік ти жодного разу не занервувала, взагалі!.. Це зрілі стосунки, коли ти не нервуєш", – поділилась ексдружина Потапа.

Що відомо про розлучення Потапа з Іриною Горовою

  • Зірки шоу-бізу розійшлись тихо й мирно сім років тому, 2014-го. Про їхній розрив світ дізнався завдовго після офіційного розлучення, ініціатором якого, як з'ясувалось нещодавно, був Потап. Він нібито змінив життя, щоб "не мучити іншу людину".
  • Після розставання реперу нібито "було дуже боляче, серце розбивалось", але зараз він щасливий з Настею Каменських.
  • Навіть розлучившись, Потап і Горова залишились "дико близькими людьми". Щоправда, здебільшого завдяки продюсерському центру Mozgi Entertainment, який створили у шлюбі.