Українська модель та співачка Даша Астаф'єва зізналась, про що пошкодувала найперше, коли розпочалась повномасштабна війна. Вона також розповіла, що готова вбивати російських військових.

До теми Чи натисне Путін на "ядерну кнопку": Ігор Кондратюк дав свій прогноз

Даша Астаф'єва готова вбивати окупантів

Зірка, що зараз активно волонтерить у Києві, зізналась, що шкодує, що не придбала зброї, аби нищити ворога.

Коли все почалося, то я, звичайно, як і всі люди, почала збирати інформацію, як вчинити – поїхати чи залишитись. Перше, про що я пошкодувала, що я не маю зброї офіційної. І що я не навчилася ще професійніше стріляти. І перше, що я зроблю, коли закінчиться війна, я обов'язково куплю собі зброю,
– сказала Даша Астаф'єва.

За словами артистки, вона мала багатьох друзів у Росії. Але тепер всі вони поводяться дуже дивно й відмовляються вірити в очевидне.

"Те, що ми "братскіє народи“ — це скоріше лише слова. Тому що навіть найадекватніші й найближчі мої друзі з Росії, а їх достатньо, поводяться дуже дивно. Вони й досі кажуть: "Ну, ти думаєш, це не постановка, всі ці кадри? Ти дійсно думаєш, що їхніх батьків вбили?“ Ну гаразд, дорослі можуть зіграти, а як зіграють діти, які залишилися без батьків? Як ви на це можете дивитися та ставити такі питання?" – додала вона.

"Готова захищати тих, хто не може захистити себе"

"Ті російські люди, які приходять до моєї країни, я не можу жодної причини їхнього перебування тут, їхніх вчинків виправдати. Коли руйнують школи, вбивають дітей, бомбардують онкоцентри. Вони руйнують, бомблять усе це. "Охмадит", у мене просто серце розривається. Звичайно, таких людей я готова сама вбивати, – зізналась Даша Астаф'єва.

Модель додала, що залишається в Україні. Вона не має дітей, а тому нічого не боїться: "Я готова захищати тих, хто не може захистити себе. Я зараз розумію, що, може, це й жорстоко, але я рада, що в мене немає дітей, немає сім'ї… Я залишаюся тут і нічого не боюся. Тому що страх за дітей — це найстрашніше".

Даша Астаф'єва про війну і росіян: