Скандал та обговорення навколо українського артиста Wellboy та його виходу з лейбла Papa Music не вщухає. Днями продюсерський центр пройшов перевірку СБУ.

Дивіться також Намагався зробити легкий жарт, – Потап пояснив свій скандальний трек "Волонтер" та вибачився

СБУ перевірила Papa Music на зв'язок з Росією

За словами представників лейбла, Wellboy та інші особи і натякали, і прямо стверджували, начебто Papa Music має приховані зв'язки з Росією. Тому вони самостійно ініціювали перевірку СБУ.

Як і обіцяли, ми публікуємо офіційну відповідь від СБУ, яка підтверджує наклеп від третіх осіб на нашу адресу. І сподіваємося, це поставить крапку з цього питання,
– діляться представники.

СБУ перевірила Papa Music / Фото з інстаграму Papa Music


СБУ перевірила Papa Music / Фото з інстаграму Papa Music

Papa Music звернулися до представників музичної індустрії та медіа – вони підкреслюють, що Антон Вельбой не має права "використовувати у власних цілях та публічно виконувати" свої пісні. Права на них належать лейблу.

"Всі питання, як і раніше, ми вирішуємо з А. Вельбой виключно в юридичній площині", – підсумували Papa Music.

Що відомо про скандал

  • У квітні Wellboy заявив, що йде з продюсерського центру Papa Music, бо хоче рухатися самостійно. Та один із засновників лейбла Євген Тріплов заявив, що так просто це не відбудеться, адже в артиста вклали близько 200 тисяч доларів.
  • Згодом Євген Тріплов розповів, що контракт із Wellboy мав тривати до 2028 року. За довгострокове розірвання артист має виплатити 2 мільйони доларів. Лише в цьому випадку він поверне права на свої пісні.