У продюсерській компанії, з якою раніше працював Wellboy, вже відреагували на його прем'єру. Хоча Papa music ще кілька місяців тому самі випускали пісні від імені Wellboy.

Зверніть увагу Пісня не є висміюванням, – Сергій Бабкін емоційно відреагував на хейт через "Зраду"

ANTON VELBOI випустив новий трек

Артист під новим псевдонімом представив нову пісню "Люди на Землі". Він вже навіть презентував яскравий кліп до треку. Цією піснею він хотів висловити підтримку людям, які вимушено покинули свої домівки.

Моя нова пісня "Люди на Землі" є проявом співчуття та розуміння людей, які були змушені покинути рідну домівку та тих хто залишився, але не може себе віднайти. В свою чергу хочу подякувати ЗСУ, адже завдяки їх стійкості ми сьогодні маємо можливість жити, творити та надихати,
– написав Вельбой.

ANTON VELBOI – "Люди на Землі": дивіться відео онлайн

Нову пісню Антон створив з продюсеркою Мартою Останковою, до якої пішов від PapaMusic. Разом з мамою співака Аллою Вельбой, вони заснували власний лейбл Wellboyfamily.

Шанувальники співака в захваті від нової пісні:

 • "Дуже круто! Це ще раз доводить, що Вельбой – це не бренд, чи лейбл, це Антон, і що б він не робив – це круто".
 • "Нехай колишні продюсери кусають лікті, Антон вертається у гру".
 • "Прямо в душі.. це лише рятує нас. Дякую".
 • "Супер! Дякую за чудову українську музику і спів".
 • "Вау, це та енергетика за якою сумувала, Антон, браво".
 • "Антон, це підпал! Побільше таких пісень, вірю у вас. Натхнення і нікого не слухайте".
 • "Дуже круто! Продовжуй в тому ж дусі!".

Що відповіли у PapaMusic

У коментарі МУЗВАР продюсерський центр нагадав, що Вельбой не має жодного права використовувати ім'я Wellboy. А також співак не може розпочати співпрацю з іншим лейблом, адже досі за контрактом є учасником PapaMusic.

Наразі ми перебуваємо у стадії перемовин. Ключове питання – сума компеyсації. Запропонована Антоном сума нас не влаштовує, його не влаштовує та, що ми запросили. Хоча наша сума майже в десять раз менша, ніж передбачена контрактом,
– заявили в компанії в коментарі МУЗВАР.

Там додали, що назва Wellboyfamily – це окреме питання, яким вони обов’язково займуться.

Що відомо про скандал між Wellboy та Papa music

 • У грудні 2022 року Wellboy долучився до продюсерського центру Papa music. Артистами цього лейблу були гурти Quest Pistols і "Корупція", артисти Viktoria Niro, Kovalevskiy & Raphail.
 • Вже у квітні співак заявив, що йде з продюсерського центру Papa Music, бо хоче рухатися самостійно. Та засновник лейбла Євген Тріплов заявив, що так просто це не відбудеться, адже в артиста вклали близько 200 тисяч доларів.
 • Згодом Євген Тріплов розповів, що контракт із Wellboy мав тривати до 2028 року. За довгострокове розірвання артист має виплатити 2 мільйони доларів.
 • У червні продюсерський центр випустив пісню "Документи в Дії" від імені Wellboy. За словами співака, текст для треку писав він особисто. Крім того, у пісні звучить його голос.
 • У серпні завірусилося відео Антона Велбоя під його трек "Пустоцвіт". Втім, виявилося, що лейбл Papa music використав діпфейк у ролику. Антон та Papa music прокоментували цю ситуацію.