Схожий випадок був у червні – шоумен виїжджав за кордон, щоб провести день народження. Тоді Остапчук оскандалився, бо спілкувався російською з деякими гостями.

А ви вже бачили Українці "проголосували" за Лебіговича: на ЗСУ зібрали рекордну суму грошей

Тепер Володимир провів весілля у Хорватії. Очевидно, одружувалися українці, бо ведучий вів церемонію українською мовою. Відео з подій поширили гості у соцмережах, а блогер Богдан Беспалов поділився ним у телеграмі.

Проте хейтери почали запитувати, як телеведучий зумів залишити країну в умовах повномасштабної війни, адже виїзд чоловікам за кордон заборонено.

Крім того, деякі підписники припускають, що Остапчук прикривається проведенням благодійних заходів у Європі, але сам проводить приватні свята, щоб заробити:

  • "Володимир Остапчук, виїхавши з України вкотре під "соусом" благодійності… Так нахабно і підло прикриватися, щоб заробляти заради власного збагачення".
  • "Від його інтелекту та ментального наповнення не варто було очікувати чогось іншого".
  • "Швидше за все, виїжджає він законно для якихось узгоджених заходів, а потім уже заразом "під шумок" проводить весілля".
  • "Виходить, що звичайним українцям не можна заробляти закордоном, а “помазаним” можна. У чому тоді сенс заборони виїзду, коли це виглядає як плювок в обличчя нашим громадянам?".
  • "Може, він провів це весілля благодійно?".
  • "Як йому вдалося отримати право на виїзд – це темне питання. А ці всі казочки про "докупити дещо на ЗСУ" – це все гра на випередження, щоб не зашкваритися як минулого разу".

Остапчук провів весілля у Хорватії: дивіться відео онлайн

Сам Остапчук у соцмережах поки не коментував цей інцидент. Раніше він лише анонсував наприкінці серпня благодійний виступ у Барселоні.