Стрімер Лебіга, який випадково став "президентом" у тіктоці, передасть їх у фонд "Повернись живим". "Вибори" за Лебіговича тривали до 20:00, передає 24 Канал.

Цікаво "Я за Лебіговича": як блогер Михайло Лебіга став мемом в тіктоці та чому його бачать президентом

Благодійні "вибори" для підтримки ЗСУ пройшли у семи містах України – Києві, Дніпрі, Львові, Чернівцях, Хмельницькому, Луцьку, а також Тернополі.

Шанувальники стрімера в тіктоці показали, як відбувалося "голосування". На імпровізовані дільниці приходили люди, фотографувалися з "паперовим Лебігою" і кидали гроші в скриньку.

Станом на ранок 4 вересня сума на банці Лебіговича рекордна. За лічені години українці "проголосували" на 19 мільйонів гривень. Всі гроші будуть передані у фонд "Повернись живим". Проте сума може ще збільшитися, адже люди продовжують скидати кошти.


Українці "проголосували" за Лебіговича / Скриншот банки

Цікаво, що співзасновник Monobank Олег Гороховський повідомив, що в додатку банку можна купити унікальний скін для віртуальної картки із зображенням Лебіговича.

Аби отримати скін, потрібно було задонатити на банку 100 гривень, які потім будуть передані в фонд "Повернись живим".


Фото з Лебіговичем на віртуальній картці монобанку / Скриншот

Хто такий Міша Лебігович: коротко

  • Михайло Лебіга – це український стрімер, який зібрав близько 8 мільйонів на ЗСУ під час благодійного стріму. У себе на каналі він дивиться українські шоу.
  • Одного разу Лебіга в ефірі переглядав дебати Ющенка та Януковича, під час якого фани й вигадали йому прізвисько Лебігович (поєднання Лебіга та Янукович) та почали жартувати про вибори.
  • На цю тему почали створювати меми, де Лебігу називають кандидатом в президенти. Зазначають, що він є висуванцем чи то від "Партії Лебігонів", чи то від партії "Слуги калорій".
  • Але цей мем вийшов з-під контролю. Усе продовжилося не тільки жартами в соцмережах, але й фото з Лебіговичем, наліпками. Про нього жартували навіть у Верховній Раді.