В тіктоці завірусилося відео, як він поцілував свою дружину. Такий жест дуже замилував мережу, тож на ролику вже понад 140 тисяч переглядів та тисячі лайків.

Вас також може зацікавити Білий костюм та символічна брошка: Олена Зеленська відкрила Саміт перших леді й джентльменів

Милий поцілунок подружжя Зеленських

У відео можна побачити, як президент підійшов до своєї дружини й вони поцілувалися. Окрім цього, користувачі звернули увагу й на те, як Володимир з Оленою переглядалися поглядами під час події.

Реакція мережі

У коментарях під роликом можна побачити дуже багато позитивних коментарів:

  • "Красунчик. Найкращий президент України";
  • "Як мило";
  • "Приклад для всіх чоловіків";
  • "Які вони круті";
  • "Ну такі вже солодкі коти";
  • "Наші зірочки".

Що відомо про стосунки Олени та Володимира Зеленських

Вони обоє родом з Кривого Рогу та навчалися у паралельних класах. У гімназії не дуже товаришували, проте згодом завдяки спільному знайомому в них зав'язалися стосунки. Олена та Володимир стали не лише закоханими, а й колегами – Зеленська писала тексти для виступів команди коханого ще з часів КВК. Згодом стала однією з авторок "Кварталу 95". На сцені бувала вкрай рідко, але за необхідності все-таки виходила.

6 вересня 2003 року пара зіграла весілля, а вже наступного року Олена народила коханому доньку Олександру. У 2013 році у їхній сім'ї народився син Кирило. Перша леді розсекретила, що Олександра навчається в одному з українських вишів на юридичній спеціальності. А Кирило є школярем. Раніше його мама розповідала, що хлопчик у зв'язку з війною в Україні зацікавився видами зброї та іншими воєнними деталями.