Після реакції Аліни Шаманської на скандал з треком "Дика дичка" від Руслана Ханумака, свою думку висловив і Володимир Остапчук. Він зробив це у гумористичному стилі.

Цікаво "Їй усе Путін говорив": MamaRika та Єфросиніна різко висловилися про Оксану Марченко

Остапчук потролив Ханумака після скандалу

Шоумен опублікував інстаграм-сторіз, де повідомив, що "все пропустив" через свої поїздки. Він записав відео, в якому спародіював звернення Руслана Ханумака про завершення музичної кар'єри. Схоже, ведучого найбільше повеселило те, наскільки швидко завершився успіх Руслана як музиканта.

Вітаю, мене знати Остапчук! Хтось мене знає, як телеведучого, а хтось... як телеведучого. Я не хочу йти проти волі народу, тому що той, хто протистоїть українському народу завжди програє. Тому я вирішив зробити цю заяву. Чи думав я ще вчора ввечері, коли хотів почати, що сьогодні доведеться завершити, але я завершую свою музичну кар'єру,
– сказав на камеру Володимир.

Володимир Остапчук спародіював Ханумака: відео

Скандальна пісня Руслана Ханумака

  • Колектив HANUMIKE, до якого увійшли Руслан Ханумак та Майк Нова, презентували пісню "Дика дичка" нібито про кохання до української військової. У кліпі знялись дівчата у формі, зокрема акторка Дар'я Петрожицька.
  • Трек викликав бурхливе обговорення та здебільшого негативні реакції. Користувачі помітили паразитування на темі війни, неповагу до жінок-військових і навіть еротичний підтекст. Пісню жорстко розкритикували.
  • Руслан Ханумак не змовчав щодо критики, а зробив заяву. Він попросив вибачення за свою роботу та оголосив, що завершує музичну кар'єру.