Режисер і продюсер Руслан Ханумак уже оголосив, що йде з музики через нещадний хейт пісні "Дика Дичка", яка, на думку суспільства, сексуалізує жінок у ЗСУ. Його колишня дружина відреагувала на скандал і, на диво, розкритикувала не горе-музиканта, а його зіркових друзів, які пнулися "відбілити" його після її заяви про розлучення.

Не пропустіть Після хейту пісні "Дика дичка" Руслан Ханумак оголосив про завершення кар'єри

Реакція Аліни Шаманської на критику Ханумака через "Дику Дичку"

Мене лише одне цікавить: де ті щирі друзі та близькі, які так яро захищали Руслана після моєї вимушеної заяви про розрив? Чого ж ви зараз позапихали свої язики до дупи і не захищаєте публічно свого друга, а? Чи кидатися на мене одну сили вистачає! І ср*ти мене публічно і за кадром – норм. А от вступати в захист, коли ллється від усього народу на вашого друга... Засц*ли? Огида,
– емоційно написала Аліна Шаманська.

Шаманська про скандал з Ханумаком через "Дика Дичка" / Фото з інстаграм-сторіс

На тлі цього блогерка розповіла, як важливо аналізувати, приймати уроки життя й далі будувати його більш свідомо. "Особисто я дуже серйозно ставлюся до уроків, які дає мені життя, аудиторія. Усе, що відбувається у моєму житті, я аналізую. І не самостійно, а з допомогою психотерапії. Щосереди о 21:00 за київським часом 50 хвилин я працюю з психотерапевтом", – поділилася Шаманська.

  • Нагадаємо, реліз треку "Дика Дичка" відбувся 22 березня. Він швидко завірусився в мережі та викликав неоднозначні реакції українців.
  • Руслан Ханумак і Mike Nova, які об'єдналися в гурт HANUMIKE, спробували заспівати про "кохання справжнього патріота до гарячої, примхливої і нестримної козачки, яка боронить рідну країну, відкинувши всі сентименти, чим ще більше манить до себе".
  • Однак суспільство назвало це приниженням жінок-військових і наголосило на сексуальному підтексті пісні, зокрема рядках: "Не виходить з голови піксельна спідничка". До того ж українці вважають, що використовувати у кліпі військову техніку та переодягати шоу-балет у форму – це недоречно.