Ще в травні дружина Володимира Остапчука розповідала, що вони шукають будинок під Києвом, який стане сімейним гніздечком для дітей ведучого від першого шлюбу та майбутніх спільних нащадків. Як з'ясувалось, пара все ще в пошуку.

Цікаво Вартістю 130 мільйонів доларів: Дженніфер Лопес і Бен Аффлек орендували яхту Ахметова, – ЗМІ

Вони визначилися з локацією, однак досі обмірковують, який варіант краще.

Найголовніше, щоб логістично будинок був недалеко від центру, тому що там розташований офіс Христини. Ми розглядаємо різні напрямки, крім Житомирського,
– поділився Володимир Остапчук.

Ведучий додав, що в їхньому з Христиною домі обов'язково буде бібліотека, адже з книжками він не розлучається з дитинства. Навіть на весілля їм дарували книги замість квітів.

"Моя бабуся була директором бібліотеки в університеті, а дядько – письменником. У мене в дитячій, де я виріс, стояли стелажі з книжками. Більшість з них я не читав, але добре запам'ятовував авторів", – поділився шоумен.

Нагадаємо, за два місяці після весілля Володимир Остапчук з дружиною переїхав у нову квартиру. Подружжя винаймало велике житло в надії на те, що до них будуть приходити діти ведучого – Емілія та Еван.

Однак Олена Войченко як тоді, так і зараз забороняє ексчоловіку бачитися з сином і донькою. Він вже двічі викликав поліцію на колишню за те, що вона порушує його батьківські права.