Про переїзд на початку 2021 року повідомила друга дружина Остапчука Христина Горняк. У своїх інстаграм-сторіз жінка поділилась, що першочергово велику квартиру вони орендували, аби до них приходили діти Володимира від першого шлюбу з Оленою Войченко.

Варто побачити До свят готові: Володимир Остапчук з коханою прикрасили ялинку – романтичне відео

Ми зараз складаємо речі, тому що ми переїздимо до нової квартири. Ця для нас завелика. Як ви знаєте, ми брали таку велику, тому що планували, що діти Володимира приходитимуть до нас, але поки що це не вдається. Тому ми переїздимо в меншу, але там є місце для всього,
– розповіла Христина.


Володимир Остапчук з дружиною Христиною переїжджають на нову квартиру / Instagram-Stories / @kristygor

Зокрема, після Нового року діти Володимира ще не бачили свого батька, оскільки Олена Войченко, начебто, не дозволяє їм бачитись. Христина Горняк розповіла, що дітей ще не було, проте їхні подарунки давно чекають їх під ялинкою.

До слова Володимир Остапчук не може привітати дітей з Новим роком через заборону ексдружини


Дружина Остапчука розповіла, що її чоловік досі не бачився з дітьми / Instagram-Stories / @kristygor

Чому пара не живе у Христини і не купує своє житло?

На запитання шанувальників, чому вони не живуть у квартирі Христини в Києві, жінка пояснила, що вона для них затісна, і в неї є уявлення, що жінка повинна прийти жити до чоловіка після одруження, а не навпаки.

"Вона маленька для нас. Речей у нас досить багато! Ну і якось в моїй голові - чоловік приводить в свій будинок, а не жінка в свій. Ну хіба лише в екстрених ситуаціях. Якщо грошей не буде (не дай Бог), підемо тулитися в мою! Не пропадемо!" – поділилась дружина Остапчука.

А щодо того, чому вони досі не придбали собі житло, Горняк зазначила, що у них наразі немає таких коштів. До слова, раніше Христина розповідала, що за оренду квартири, у якій вони досі живуть, платить Володимир.