Музикант Володимир Дантес вперше за кілька днів повернувся у соцмережі. Він розповів, яка неприємна ситуація трапилась з ним вчора.

Цікаво Володимир Дантес неочікувано заговорив про повернення Даші Кацуріної з дітьми у Київ

Як до Дантеса підійшла фанатка після ДТП

Артист поділився, що аварія була незначною – його підрізав бус. Та в цілому ситуація однаково склалась неприємна. У момент, коли оформлювали ДТП, до нього підійшла жінка й попросила про фото.

Вчора я потрапив у ДТП. Мене підрізала машина, я не винен у цьому. Усе нормально – нічого страшного. Побилися — і побилися. Страховка допомагає, та й претензій у мене до людини немає. Але найбільше мене обурило – коли я оформляв ДТП, до мене підходить жінка: "О, а можна з вами сфотографуватися?". А це ж прямо той момент, коли ти хочеш це робити,
– іронічно висловився Дантес.

Володимир додав, що аварія "ні про що", коли порівнювати її з жахіттями сучасного світу. Та він однаково закликав бути більш уважними та емпатичними до оточення.

"Ще раз хочу повторити, що ДТП взагалі ні про що. Я на нього не звертаю уваги. Це ніщо порівняно з тим, скільки взагалі жаху відбувається в нашій країні, скільки гине людей, скільки руйнується міст. Проявляйте емпатію на кожному шматочку вашого життя".

Дантес потрапив у ДТП: відео

Які зірки потрапляли в ДТП

  • 27 серпня в аварію потрапила блогерка Даша Квіткова. За її словами, на перехресті у неї врізалося дві автівки, тоді як сама інфлюенсерка їхала на Lexus, яке взяла на тест-драйв. Постраждала тільки пасажирка Porsche.
  • Валерій Харчишин нещодавно пригадав ДТП, у яке потрапив близько 16 років тому. Музикант розповів, що аварія стала для нього життєвим уроком, куди рухатися далі. Артист тоді дуже постраждав: він втратив пам'ять, стався подвійний перелом склепіння черепа і втрата нюху.
  • Лідер гурту О.Torvald Женя Галич нещодавно показав кадри понівеченої автівки, в якій їхав з побратимами. З'ясувалось, що захисники потрапили в аварію. На щастя, всі залишилися живими.