На світлині хореограф кумедно позував після розпису з Ліліаною. Він виглядав щасливим біля своєї дружини.

Цікаво "Щоб ви не повернулися": Влад Яма нарвався на хейт через фото, яке зробив за місяць до війни

Яма показав весільне фото

Молодята на весіллі посміхалися. Влад навіть зробив спеціальний жест, щоб показати свій успіх – що одружився з Ліліаною.

"9 років офіційного щастя", – підписав кадр Яма.


Влад Яма з дружиною у день свого весілля / Фото з його інстаграму

На фото танцівник позував у бежевому костюмі з білою краваткою. Його дружина одягнула обтислу сукню, розшиту камінням. Її обличчя було прикрите ніжною прозорою фатою.

У коментарях зіркові колеги та шанувальники долучилися до вітань. Зокрема, комік Олександр Еллерт пожартував про весілля Ями: "То ось де би був всі 9 років".

Що відомо про стосунки пари

Влад Яма та Ліліана Кудлай познайомилися у столичному клубі та одразу сподобалися одне одному. Хореограв пригадував, що вони танцювали до самого ранку.


Влад Яма з дружиною Ліліаною / Фото з його інстаграму

Зустрічалися вони два роки, а потім розлучилися. Проте вже за два місяці Яма повернув Ліліану. За 5 років стосунків вони одружилися. Ще через рік у пари народився син Леон.

Де зараз Влад Яма

  • На початку повномасштабної війни Влад Яма втік до США. Танцівник заявив, нібито встиг виїхати 24 лютого до закриття кордонів, проте багато українців вважають, що це було незаконно, адже їх закрили вже о 5 ранку.
  • Крім того, артист регулярно отримує критику на свою адресу – дехто називає його боягузом, який не хоче захищати свою країну. Танцівник також часто потрапляє у скандали через свої висловлювання.
  • Влад каже, що в Америці займається проведенням благодійних майстер-класів. В його інстаграмі часто можна побачити різні заходи. Проте разом з цим Яма встигає і відпочивати на вечірках.
  • Додамо, що з 16 лютого Влад влаштувався на роботу в США. Тепер він працює хореографом у танцювальній студії Маямі.