Оксана Муха пригадала, що перший концерт за кордоном мала на День Незалежності в Чикаго. Тоді вона їздила в США разом із друзями – піаністом Юрієм Романівом, скрипалем Олександром Божиком і його дружиною Юлею, гуртом "Патриція".

Повна розмова тут Про нове кохання, стосунки з сином та музичного ворога: відверте інтерв'ю з Оксаною Мухою

"Ми були там 3 дні. Пам'ятаю, приїхали пізно в четвер та о 9 ранку п'ятниці вже підіймали український прапор. То був жах для організму та водночас незвичайні емоції та відчуття", – поділилася артистка.

За кордоном мешкає діаспора, яка спрагла за рідним. Для людей, які живуть там, важливе спілкування, важливо почути ті пісні, які ніколи не транслюють по радіо.

Допомога військовим

Та головна мета цих поїздок – можливість відновити здоров'я нашим воїнам разом із фондом Revived Soldiers Ukraine. Для Оксани це дуже непросто, адже інший континент, зміна дня і ночі.

Ми не встигаємо спати, оскільки щодня виступаємо в різних містах, а вночі постійно в дорозі. Такі концерти – для витривалих людей. Зізнаюся, для мене вони складні,
– сказала Муха.

Однак мета, яку зірка ставить перед собою, підбадьорює її. Вона знає, для чого робить це. Коли виступає перед воїнами, бачить їхні проблеми, прагне допомогти.

Вас може зацікавити Про дзвінки з Росії, стосунки на карантині і скрипку: інтерв'ю з Олександром Божиком і дружиною

Фонд вже відкрив приватний реабілітаційний центр в Ірпені. Тепер не треба платити за оренду і можна вкладати кошти в кращі апарати, запрошувати ще більше і кращих лікарів, вчасно виплачувати їм зарплату. А на найскладніші операції перевозити військових в США.

"Хотілося б, щоб про існування Next Step Ukraine знали якомога більше людей. Військові мають на кого покластися, вони завжди будуть почуті. Засновниця та президентка фонду – Ірина Ващук віддала свій будинок, щоб під час лікування наші хлопці мали де проживати. Це абсолютно безплатно. У будинку є кухарка, прибиральниці. Іра перелаштувала будинок так, щоб наші воїни могли підійматися на візках. Перший поверх для них. Також придбали 2 квартири, де мешкають військові", – поділилася виконавиця.

Інтерв'ю з Оксаною Мухою у відеоформаті: дивіться відео онлайн