Він поділився, що раніше воював у Донецькій області, де ледь не загинув. Водночас зараз виконавець служить в частині Києва.

Важливо Віталій Козловський ледь не загинув на фронті: "Позиції крили снарядами"

Віталій Козловський розповів, де зараз служить

Артист наголосив, що з огляду на військову таємницю він не може розповідати багато подробиць. Втім, сказав, що його служба зараз проходить в Києві.

Це військова таємниця насправді. Єдина радість, про яку я можу сказати, радість для всіх моїх близьких, що зараз моя служба проходить не на Донбасі, я зараз перебуваю в частині Києва,
– поділився виконавець.

Віталій додав, що рішення про перехід в іншу частину було не його бажанням, а це була ініціатива тих, до кого він зараз перевівся.

Водночас журналіст, у розмові з яким Віталій все це розповів, зауважив, що, ймовірно, артист зараз служить саме в лавах ЗСУ, а не в Національній гвардії: "Ти виставив піксель. Нацгвардія, де ти служив – це оливкова форма. Піксель – це Збройні сили України".

Віталій Козловський
Віталій Козловський / Фото з інстаграму співака

Віталій Козловський у війську

  • Співака на початку літа призвали до військової служби. Відгукнувшись на мобілізаційну повістку, він вступив до бригади Національної гвардії України "Рубіж" та вже у липні офіційно присягнув на вірність військовим.
  • У вересні Віталій пройшов посвяту в артилеристи. Спочатку військові дали йому понюхати гільзу після пострілу, а тоді помастили обличчя порохом. Після того побратими вдарили Козловського гільзою по сідницях.
  • У жовтні Віталій Козловський оголосив, що переходить в іншу військову частину.