За словами артиста, по них випустили близько 40 снарядів. На щастя, всі залишились живі.

Не пропустіть Анна Трінчер та Олександр Волошин розлучаються через рік після весілля

Віталій Козловський показав, як росіяни обстріляли позиції

Співак опублікував відео, де показав осколок від снаряда, яким росіяни "крили" українських військових. Побратим Віталія іронічно зазначив, що вони після закінчення війни зроблять з цього уламку браслет.

Такими осколочками сьогодні нас пиз*ячили. Браслетик після війни зробимо. Ось це викопало дерево, просто під корінь увійшло, і дерево впало. А ті осколки, що в дереві стирчать – не змогли дістати. А ми думаємо, чого це вони ху*рять щільно, а вони нас касетами крили,
– сказав побратим Козловського.

Віталій Козловський показав, як росіяни обстріляли українські позиції / Відео з інстаграм-сторіс

Віталій Козловський в ЗСУ

  • На початку літа співак отримав мобілізаційну повістку. У результаті Козловський потрапив до бригади Національної гвардії України "Рубіж".
  • Зрештою він успішно завершив навчання й у липні офіційно склав військову присягу.
  • На початку осені Віталій пройшов посвяту в артилеристи. Спочатку військові дали йому понюхати гільзу після пострілу, а тоді помастили обличчя порохом. Після того побратими вдарили Козловського гільзою по сідницях.
  • Проте з наближенням жовтня артист несподівано заявив про відхід з бригади "Рубіж". Він перейшов в іншу військову частину, але залишився небагатослівним щодо конкретного місця подальшої служби.