Віталій Козловський каже, що мама намагається не говорити з ним про вторгнення Росії в Україну, тож він припускає, що на неї подіяла пропаганда.

Читайте також Віталій Козловський назвав суму боргу, який має виплатити Кондратюку: "Заробити зараз важко"

Як мама Козловського ставиться до війни

Теми мови, війни вона зі мною не піднімає, це я завжди піднімав. Я завжди про це говорю, а вона завжди про це мовчить. Тому я можу тільки здогадуватися, яка в неї позиція. Думаю, десь отака штука "нє всьо так однозначно",
– зізнався Віталій Козловський.

Жінка приїжджала в Україну, однак у той час Росія не бомбила Київ, тож війну вона майже не помітила: "Про що говорити, якщо вона тут побула тиждень і далі знову поїхала у своє життя там. Вона не застала таких якихось страшних моментів".

Віталій Козловський з мамою / Фото з інстаграму співака

Однак мама Віталія Козловського забила на сполох, коли повістку отримав чоловік його сестри. Вона думала, що зірковий син допоможе "відмазатися" від служби.

"Вона мені пише: "Боже, синочку, а що ж робити? Ти можеш щось зробити? Може якось його відмазати?" Я кажу: "Мамо, ні, ніхто нікого зараз не може відмазати". Мені прийде повістка, я так само відмазуватися не буду, я не клоун. Я так само піду", – емоційно висловився Віталій Козловський.

  • Нагадаємо, у Віталія Козловського є родичі в Росії. Після трагедії у Дніпрі, коли в багатоповерхівку влучила ракета, вони напилися й набралися сміливості зателефонувати, щоб сказати, що Росія переможе у війні.
  • Минулого року артист розповідав, що в Москві живе його племінник, який хоче виїхати, бо не підтримує злочинний режим Путіна. Хлопець казав: "Вони тут усі дійсно зомбі", однак де він зараз – невідомо.