Козловський приїхав на музичну подію просто з передової, де днями ледь не загинув. Цікаво, що окрім нього на сцену вийшли Оля Полякова, Монатік, Позитив та багато інших українських зірок.

Важливо "Якби його сини служили": Козловський різко відреагував на відмову Кондратюка щодо "мирової"

Віталій Козловський виступив на сцені

Співак з'явився у військовій формі та звернувся до глядачів і українців. Він закликав усіх пам'ятати про українських військових та допомагати їм.

Я бажаю, щоб у новому році здійснилися наші найзаповітніші бажання. Щоб ви, піднімаючи келихи, згадали про тих, хто зараз у холодних окопах. І обов'язково в новому році першою справою, яку ви зробите, – задонатите, допоможете. Тому що тільки разом ми подолаємо,
– наголосив співак.

Козловський виступив у Києві / Відео телеграм-каналу "Культурна прачечна"

Згодом Віталій заспівав композицію "Тихим дотиком".

Козловський виступив у Києві / Відео телеграм-каналу "Культурна прачечна"

Козловський не вперше виступає після мобілізації

  • Наприкінці серпня в Києві пройшов захід вшанування пам'яті українських захисників. У рамках події також відбулася церемонія нагородження "Народна легенда України", під час якої президент відзначає громадян, які мають досягнення у різних сферах національного життя. До того ж цю нагороду вручають за особистий вклад у незалежність України, її державну цілісність, оборону Батьківщини та службу українському народові.
  • Так, під час цього заходу на сцену вийшов Віталій Козловський. Він мав честь виконати легендарну пісню Кузьми "Мам. Тоді його виступ довів зал до сліз.
  • Примітно, що незадовго до цього артист зізнався, що перебуваючи на передовій, сильно сумує за сценою.