Про свій переїзд у столицю зіркова пара оголосила символічно в День Києва, 29 травня. Alekseev (справжнє ім'я – Микита Алєксєєв) привітав місто з 1540-річчям і показав нове фото з Уляною Синецькою.

До теми Плачу й дякую Богу, – MamaRika повернулася в будинок під Гостомелем, де її застала війна

Alekseev повернувся до Києва з дівчиною-росіянкою

Моє рідне місто, сьогодні в тебе день народження, і я щасливий, що ми повернулися! Вірю і знаю, що тепер це назавжди! Квітни і розвивайся, щоб всі твої мешканці жили щасливо під мирним небом. Люблю понад усе,
– написав артист.

Зауважимо, що Alekseev та Уляна Синецька з'їхалися ще чотири роки тому й жили разом у Києві. Вони навіть встигли завести собаку – французького бульдога Нео, з яким і позують на фото.

Alekseev з коханою Уляною Синецькою в Києві / Фото з інстаграму співака

Варто нагадати, що війна застала солістку гурту "ВІА Гра" не в Україні, а в Європі. До коханого вона приїхала лише на початку травня, а її російське громадянство завдало Alekseev клопоту. Йому довелося ставити Уляну на облік у Службу Безпеки України. Аби уникнути таких проблем у майбутньому, він хоче змінити її громадянство.

"Я розумію, що це буде дуже важко, але я вірю, що в нашій країні нормальні люди, які розуміють ситуацію. Вона живе тут чотири роки зі мною. Вона хоче будувати своє майбутнє в нашій країні, поряд зі мною", – наголошував Alekseev. Він зауважував, що якщо дівчина повернулася в Україну під час війни з Росією, то її позиція очевидна.

Уляна Синецька

– російська співачка та учасниця гурту "ВІА Гра". Вона народилася в місті Югорськ, що в Тюменській області Росії, а згодом переїхала з родиною в Єкатеринбург.

Хоч Alekseev і стверджує, що Уляна засуджує свою Батьківщину за війну в Україні й хоче змінити громадянство на українське, сама вона не говорить про це публічно. Єдине, як вона виступила проти агресії Росії, – 24 лютого опублікувала у своєму інстаграмі чорний квадрат з тегом "ні війні".