Після завершення проєкту "Холостячка-2" фіналіст Дмитро Шевченко зізнався, що перестав бути холостяком. Зараз він будує романтичні стосунки, але не зі Златою Огнєвіч.

Читайте також Олег з "Холостячки" освідчився колишній дружині: емоційне зізнання чоловіка

Чи спілкується Дмитро Шевченко зі Златою Огнєвіч

Фіналіст романтичного шоу розповів, що він справді продовжив спілкування з головною героїнею після вимкнення камер. Час від часу Дмитро та Злата телефонують один одному та розмовляють на різні теми. Нещодавно артистка попросила Шевченка прийняти її у себе на тренуваннях. Але нічого більшого між ними бути не може, як запевнив чоловік.

Вона вміє дружити. Я вірю в дружбу між чоловіком та жінкою. Нічого, крім дружби, бути не може. Перед фінальною церемонією я був певен, що мені скажуть "так",
– поділився бізнесмен.

Також учасник "Холостячки" розповів, що ніколи не зустрічався одночасно з двома дівчатами: "Не було. Якщо будуєш стосунки, то це має бути одна людина. Це подвійна гра, ти сам зраджуєш себе", – переконаний він.

Дмитро Шевченко розповів також про фінансовий бік свого життя. Він зізнався, що в місяць йому потрібно хоча б 5 тисяч доларів – понад 134 тисячі гривень.

Як склалась доля Злати Огнєвіч після шоу

  • Співачка таки не змогла знайти своє кохання на проєкті. Хоч перші 1,5 місяця з обранцем Андрієм Задворним були щасливими, згодом він зізнався, що більше не має до неї почуттів та розірвав стосунки.
  • Зараз Злата Огнєвіч дружить та спілкується з багатьма учасниками реаліті. Вона підтримує зв'язок з Андрієм Хвєткєвічем, а також дуже часто бачиться з Максимом Тарапатою. Саме він підтримав зірку після того, як її покинув Задворний.