Щоб допомогти українським військовим та переселенцям й пришвидшити перемогу країни, артисти проводять благодійні концерти. Зокрема, про свої виступи розповіла Злата Огнєвіч.

Дивіться також Іванка Трамп провідала українських біженців: фото із зустрічі у Польщі

Злата Огнєвіч зібрала кошти на підтримку України

Виконавиця поділилась, що за її виступи вдалось зібрати 4,5 мільйона гривень. Вона зізналась, що на цих концертах панує особлива атмосфера, нічого схожого зірка раніше не відчувала.

На цей момент ми зібрали понад 4500000 мільйонів гривень під час благодійних концертів на допомогу й підтримку України. Артфронт працює і ми з командою продовжимо наші справи! У нас у всіх болить сильно, глибоко, але водночас – в кожному живе надія і віра в перемогу України,
– зізналась Злата Огнєвіч.

"Я від серця дякую кожному українцю, з кожного куточку світу за таку важливу допомогу і небайдужість! У боротьбі народжується нація. Наша боротьба триває вже не одне століття. Сила роду і предків допоможе нам перемогти. А наше завдання – зберегти єдність, яку ми отримали зараз таким пекельним шляхом. Наше завдання – пам‘ятати: хто ми й звідки. З України", – підсумувала знаменитість.


Злата Огнєвіч / Фото з інстаграму Злати Огнєвіч

Концерти на підтримку України: останнє

  • Святослав Вакарчук, у якого триває безперервний тур по українських містах, завітав до Одеси. Він відвідав позиції одеських морських піхотинців з 35 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського та виступив перед ними з концертом.
  • Рок-гурт "Друга ріка" дав концерт у Дніпрі в метро, де зібрав 780 тисяч гривень. Колектив запустив серію благодійних концертів "БезВіз БезВійни" з Фондом "Культурна Столиця".
  • Світові зірки також підтримують Україну на своїх концертах. Домінік Гаррісон, більш відомий як Yungblud, на заході у Відні закликав скинути "старого виродка" Путіна. Натомість Гаррі Стайлс відіграв сольник у Нью-Йорку, під час якого тримав в руках український прапор.