Джерело: OBOZREVATEL

Дружина українського співака Віктора Павліка Катерина Реп'яхова дала нове відверте інтерв'ю. У ньому вона розповіла про те, чому повідомила чоловікові про вагітність смс-повідомленням.

Читайте також Вагітна дружина Віктора Павліка розповіла про вагітність, пологи вдома та набрану вагу

Чому дружина Віктора Павліка не робила чоловікові сюрприз

Катерина Реп'яхова розповіла, що вона зі співаком планувала вагітність вже довгий час. Вона щомісяця в певний день купувала тест на вагітність, тому не здивувалась, коли побачила дві смужки.

Чоловікові повідомила смс, ніякі сюрпризи не влаштовувала, оскільки ця тема у нас часто обговорювалася,
– зізналась Катерина Реп'яхова.

Дружина артиста розповіла, що подружжя чекало на позитивний тест, однаково знало приблизні дати. Тому, навіть якщо б Катерина вирішила робити певне свято, це не було б для Віктора Павліка новиною.

Катерина Реп'яхова зазначила, що тоді, коли вона дізналась про вагітність, артист саме був на гастролях. І він знав, що дружина має йому сказати "так" чи "ні" впродовж кількох днів. "Тому було б дивно, якби я тиждень мовчала, а потім повідомила. Він у будь-якому разі запитав би або здогадався", – додала дівчина.

Однак племінниці Катерини та дітям Віктора подружжя все-таки зробило сюрприз. Вони дали їм записку, а момент, коли рідні дізналися про особливий стан, зняли на відео на пам'ять.