Представниця України на конкурсі "Міс Всесвіт" була змушена зіткнутися з "Міс Росією". Дівчина спершу казала, що не спілкувалась з Анною Лінніковою, але виявилось, що вона поставила одне запитання росіянці.

Дивіться також Грошей нема, я ризикнула, – Вікторія Апанасенко з "Міс Всесвіт" зізналася, що змінила в собі

Вікторія Апанасенко про "Міс Росію"

"Міс Україна Всесвіт" розповіла, що не планувала вести розмови з представницею Росії, і навіть не знала, що вона вже живе в готелі з усіма дівчатами.

"Організатори робили все можливе, щоб конфлікту не було. Конфлікт почався з того моменту, коли "Міс Росія" приїхала і перше, що запропонувала, – зробити дружнє фото. Для мене це був шок, я не планувала з нею спілкуватися", – зізналась Вікторія.

Це було під час сніданку в готелі. Вона просто підійшла, це не був злий посил, і сказала: "Чи можемо ми зробити дружнє фото? Було б чудово, якби ми разом були за мир". Я запитала в неї, чи підтримує вона війну, а вона нічого не відповіла. Вона сказала: "Оргкомітет сказав мені, що було б добре".

Вікторія Апанасенко зауважила, що зовсім не знає Анни й не може висловлюватись про її особистість. Але для неї важливо те, що росіянка не сказала ні слова про війну: "якщо вона не виявляє позиції, для мене людини не існує".

Інтерв'ю з Вікторією Апанасенко: дивіться відео онлайн

Як "Міс Україна Всесвіт" відійшла від росіянки

Під час міжнародного конкурсу краси відбувся й інший конфліктний випадок, коли Вікторія Апанасенко відійшла від росіянки на одній з фотосесій. Вона розповідала про це раніше: як виявилось, саме Ліннікова підійшла до неї та запитала, чи можна стати поруч.

Тоді представниця України вирішила дистанціюватися та помінялась місцями з "Міс Колумбією". Цей момент потрапив на відео, яким росЗМІ часто спекулювали – нібито Вікторія смикала когось за руку, а після цього з нею відмовлялись спілкуватися, але все це не так.

"Зі мною всі спілкувалися, усі дівчата були неймовірні. Ігнору чи негативу ні від кого не було. І спроб організувати комунікацію між мною і росіянкою не було, і від оргкомітету теж. Вони все прекрасно розуміли".