Вести Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні, як і минулого року, буде український шоумен Сергій Притула. Організатори також вже озвучила повний склад журі конкурсу.

Читайте також: Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні: дата та умови проведення

У лютому разом із Джамалою та Андрієм Данилко місце за суддівським столом займе композитор, засновник українського гурту The Maneken, саунд-
продюсер гуртів ONUKA і The Elephants Євген Філатов. Джамала вже вдруге буде суддею конкурсу, а Андрй Данилко – втретє.


Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні: судді – Євген Філатов

"Нові обличчя в складі журі Нацвідбору – це так само добре, як і нові імена серед учасників. Ми раді показати українцям, що серед них живуть найталановитіші люди. А Євген це талант, помножений на прогресивний погляд на сучасну українську музику. Він багато років працює з кращими артистами, його проект ONUKA показав всій Європі, що в Україні є круті музиканти", – упевнена керівник Національного відбору на Євробачення Наталя Франчук.


Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні: судді – Джамала

Прямі ефіри Національного відбору на Євробачення-2018 пройдуть в лютому. Заплановано 2 півфінали (10 і 17 лютого) і фінал (24 лютого), під час якого визначиться ім'я представника від України.


Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні: судді – Андрій Данилко

Нагадаємо, що в минулому році переможцем "Євробачення-2017" став португальський артист Сальвадор Собрал з піснею "Amar Pelos Dois", набравши 758 балів. Україну на цьому конкурсі представляв гурт O.Torvald. Тому 63-й пісенний конкурс Євробачення-2018 буде проходити в Португалії. Конкурс відбудеться 8, 10 і 12 травня 2018 року в Лісабоні.