В 2018 році у нацвідбору на Євробачення-2018 з'явиться новий музичний продюсер Руслан Квінта (замість Констянтина Меладзе), а ведучим прямих ефірів вдруге стане Сергій Притула.

Читайте також: Після скандалу з Самойловою на конкурсі Євробачення вводять нові правила

"Думаю, вибір ведучого ні у кого не викликає питань. Сергій улюбленець публіки і великий професіонал; спостерігати за тим, як він веде ефіри і спілкується з учасниками, неймовірне задоволення. Ми раді, що наші відбори знову будуть наповнені якісним гумором і фірмовою іронією Притули", – відзначила керівник національного відбору Наталя Франчук.

Сергій Притула вдруге стане ведучим нацвідбору на Євробачення-2018
Сергій Притула вдруге стане ведучим нацвідбору на Євробачення-2018

Сам Притула зізнається, що по частині жартів буде орієнтуватися на місці, а від першого прямого ефіру нацвідбору на Євробачення-2018 очікує відсутність явного фаворита.

"Хотілося б такого ж конкурентного набору виконавців, як і в попередні два роки, коли в кожному півфіналі відразу по 3 учасники претендували на путівку на Євробачення. У мене, чесно кажучи, навіть є внутрішній конфлікт. З одного боку, хочеться побільше молодих гуртів, різножанрової музики (як в цьому році для людей відкрилися Monochromea, AGHIAZMA, Panivalkova і Vivienne Mort), а з іншого, розумієш, що Євробачення – це все ж попсовий конкурс, і треба робити акцент на підборі якісної поп-музики", – наголошує Притула.

Сергій Притула був ведучим національного відбору на Євробачення-2017
Сергій Притула був ведучим національного відбору на Євробачення-2017

Всього заплановано три прямих ефіри національного відбору на Євробачення-2018: 10 і 17 лютого (півфінали) і 24 лютого (фінал). Вони пройдуть одночасно на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ.

Переможець нацвідбору представить Україну на 63-му пісенному конкурсі Євробачення в Лісабоні (Португалія), який пройде 8, 10 і 12 травня 2018 року.