Вести Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні, як і минулого року, буде український шоумен Сергій Притула. Суддею Нацвідбору вже вдруге стане українська співачка та переможниця Євробачення-2016 Джамала.

Читайте також: Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні: дата та умови проведення

Другим суддею стане артист і композитор, член журі шоу "Х-фактор" Андрій Данилко. Він вже втретє займе місце за суддівським столом Нацвідбору. Ім'я третього судді обіцяють оголосити вже найближчим часом.

Артистам, що подають заявки на Нацвідбір, Данилко радить уникати шаблонності і не намагатися копіювати переможців Євробачення минулих років.


Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні: Андрій Данилко знову буде суддею

"Я категорично проти, коли учасники відбору намагаються повторювати артистів, які виступали на Євробаченні в минулі роки. Найменше хочеться бачити шаблонний репертуар або якісь кліше, які нібито є форматом Євробачення – його не існує. Вгадати, що буде затребуване в цьому році – неможливо, дуже часто Євробачення виграє досить несподівана пісня, і перемога Сальвадора Зібрала це ще раз підтвердила. Але є певні речі, які завжди потрібно враховувати, і на які я, як член журі, буду звертати увагу: яка у людини пісня, як він виглядає, як його номер буде виглядати на головній сцені конкурсу. Для мене важлива цілісність образу артиста", – розповів він.

Нагадаємо, що в минулому році переможцем "Євробачення-2017" став португальський артист Сальвадор Собрал з піснею "Amar Pelos Dois", набравши 758 балів. Україну на цьому конкурсі представляв гурт O.Torvald. Тому 63-й пісенний конкурс Євробачення-2018 буде проходити в Португалії. Конкурс відбудеться 8, 10 і 12 травня 2018 року в Лісабоні.

Прямі ефіри Національного відбору на Євробачення-2018 пройдуть в лютому. Заплановано 2 півфінали (10 і 17 лютого) і фінал (24 лютого), під час якого визначиться ім'я представника від України.