Три дні тому, 23 січня, Злата Огнєвіч оприлюднила відео, від якого мороз по шкірі. На авто за нею гнався переслідувач, котрий залякує її вже три роки. Чимало друзів і фанів співачки вперше побачили обличчя чоловіка, але весь цей час він не ховався від публіки. Ба більше, Вадим Лебедь давав інтерв'ю і на камеру казав, що вб'є артистку.

До теми Що це відбувається, – Маша Єфросиніна відреагувала на ситуацію з переслідувачем Злати Огнєвіч

Злився на неї. Говорив, що я її вб'ю,
– з усмішкою заявляв переслідувач.

Переслідувач Злати Огнєвіч / Скриншот з відео

Цю заяву він зробив півтора року тому, у листопаді 2020-го. На той час чоловік уже знав, де живе Злата Огнєвіч, і чатував її під під'їздом. "Хіба це проблема, знайти людину? Це невелика проблема", – казав Вадим Лебідь журналістам.

Як переслідувач напав на Злату Огнєвіч 2019 року

У тому ж інтерв'ю переслідувач розповів, як пізно ввечері напав на співачку біля її дому. Це сталось 28 лютого 2019 року після концерту в нічному клубі. Він схопив Злату Огнєвіч за руку, а та здійняла галас на весь район. Щоправда, сам Вадим Лебідь цю "зустріч" нападом не вважає.

Кликав її: "Злато, почекай, будь ласка". Тікати почала. Я не схопив, за руку взяв просто. Я вважаю, що це не напад. Напад – це коли руки сині, синці, побита людина. Вона не в гуморі була, я так розумію,
– розповів чоловік.

Не пропустіть Мене трясло, – Злата Огнєвіч пригадала, як їй відмовили викликати поліцію через переслідувача

Скандал з переслідувачем Злати Огнєвіч

  • Співачці увірвався терпець після того, як чоловік переслідував її дорогою до студії. Він заявив, що "завалить її, якщо ще раз побачить по телевізору", і додав, що не боїться ані поліції, ані мера Києва Віталія Кличка. Відео з погрозами зірка виклала в мережу та попросила про допомогу.
  • Того ж дня Злата Огнєвіч вкотре заявила в поліцію на переслідувача. Вона не хотіла "відсиджуватися в ролі жертви".
  • Правоохоронці відкрили кримінальне провадження проти Вадима Лебедя та взялись переглядати записи з камер відеоспостереження.
  • Чоловіка затримали в Києві 25 січня. Йому оголосили про підозру й невдовзі оберуть запобіжний захід. Вадиму Лебедю загрожує арешт до шести місяців або обмеження волі до двох років.